Kontakt dla mediów

Misją Fundacji DKMS jest znalezienie Dawcy dla każdego Pacjenta na świecie potrzebującego przeszczepienia komórek macierzystych szpiku.

KONTAKT

Magdalena Przysłupska

Magdalena Przysłupska

Fundacja DKMS | To niesamowite uczucie! Zostań Dawcą szpiku.
Kampania społeczna #Niesamowiteuczucie
Zamów „Zestaw na 5️⃣” i pomóż swoim bliskim dołączyć do bazy dawców❤️. W zestawie znajdziesz 5 pakietów. Przekaż je swoim bliskim i wspólnie pobierzcie wymaz.

Może ktoś z Twoich bliskich będzie miał możliwość podarowania szansy na nowe życie swojemu bliźniakowi genetycznemu. To będzie Wasz wspólny sukces. 🎊

Więcej o akcji znajdziesz na www.dkms.pl/zestaw 🤩
Jeśli masz pytania 🤔, napisz do nas na zestaw@dkms.pl
Jest nas już 10 milionów, a to aż 10 milionów osób dających nadzieję Pacjentom chorym na nowotwory krwi.

Każdy z nas to mała cegiełka, ale razem jesteśmy silni i możemy podarować wiele szans na życie. Zobacz gdzie działamy i ile osób już do nas dołączyło w poszczególnych krajach.

A jeśli nie jesteś jeszcze z nami to dołącz i razem twórzmy #Team10million! 👉🏼 www.dkms.pl/zostan-dawca
Bo każdy dzień to święto ❤️ pamiętajmy, żeby pomagać! To nic nie kosztuje 💪🏻🙏🏻 #dkmspolska #itymozeszuratowackomuszycie #pomagajmy #wsparcie #zostandawcaszpiku
Zapamiętaj to lato na LATA! Jak? Chodź z nami na letni spacer... w  #DobrąStronę! ☀️! Dołącz do naszej bazy i spraw, aby to lato było wyjątkowe! Jeśli będziesz mieć szczęście znajdziesz swojego genetycznego bliźniaka i uratujesz komuś życie 💗. Niektórzy czekają na to latami - Ty możesz zrobić to tego LATA! 💪 To co idziemy razem w #DobrąStronę? 😊 Zbierz swoich przyjaciół i dołącz do bazy DKMS. Pochwalcie się w komentarzach kto jest już z nami, a kto planuje być!

Jeśli macie pytania odnośnie zostania dawcą śmiało zadawajcie je pod tym postem 👇👇 #wDobrąStronę #DKMS #zostańdawcą #dołączdobazy #lato2020 #summervibes #summertime #NieCzekajLatami #tupt
„Cześć, z tej strony Czerwona Skrzynka😊. Jestem głodna. Nakarm mnie swoim pakietem rejestracyjnym📨. Koniecznie muszą się w nim znaleźć pałeczki z pobranym wymazem oraz wypełniony formularz rejestracyjny. Będę czekała. Pamiętaj o mnie 💭! Zobacz gdzie jestem: https://skrzynki.poczta-polska.pl/# ”
W dzisiejszym odcinku #POMAGRAJMY 🎮 porozmawiamy z … @disstream!

Człowiekiem, który na swoim kanale na YT testował i porównywał już chyba prawie wszystko! A mimo to ciągle znajduje nowe pomysły na eksperymenty i na POMAGANIE😉! Norbert wielokrotnie wspierał nas podczas streamów charytatywnych, co więcej, sam przeprowadził ich mnóstwo🤩. W rozmowie z Karolem Paciorkiem zdradził jak jego fani okazali mu pomoc i wsparcie w trakcie jednego z przeprowadzonych przez niego streamów. Jeżeli chcecie się dowiedzieć 🤔 w jaki sposób, zachęcamy do słuchania oraz oglądania!

A jeśli czujecie, że chcecie bezinteresownie pomagać dołączcie do #POMAGRACZY tutaj 👉 https://www.dkms.pl/pomagrajmy

Odcinek już czeka na Was na kanałach:
🎮 Youtube: https://bit.ly/pomagrajmy3
🎮 Spotify: https://bit.ly/pomagrajmy3spotify
Dziś Dzień Ojca. Zrób Marcinowi najlepszy prezent i zostań Dawcą!

To jest mój tata - Marcin, a to jestem ja – Kuba. Mieszkamy w naszym ukochanym Gorzowie Wielkopolski. 
W maju tego roku tata zachorował na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Choroba zaatakowała cały organizm. Tata źle się czuł, wszystko go bolało. Bardzo cierpiał. Obecnie przebywa w szpitalu w Gorzowie i jest poddawany leczeniu chemioterapią. Prawdopodobnie będzie potrzebował przeszczepienia szpiku kostnego aby móc dalej żyć.

Tata bardzo lubi sport. Interesuje się żużlem. Jest kibicem Warty Gorzów. Kiedyś sam trenował. Był bramkarzem, tak jak ja teraz. Tata zawsze jeździł ze mną na wszystkie treningi, sparingi i mecze. Bardzo mi go teraz brakuje. 
Mam do Was prośbę. Zarejestrujcie się w bazie Fundacji DKMS. Rejestracja jest bezpłatna, trwa tylko  chwilę. Wystarczy, że klikniesz ten link - www.dkms.pl/pl/gorzowianie-pomozcie , wypełnisz formularz, pobierzesz sobie wymaz z policzka i możesz uratować mojego tatę oraz życie innych chorych na nowotwory krwi. To będzie najlepszy prezent na Dzień Ojca jaki możesz mu podarować. Liczę, że pomożesz mi spełnić jego marzenie o zdrowiu. 
#dzienojca  #ojciecisyn #dawcaszpiku #białaczka #pomoz #zostandawca #dkmspolska
Kto ma tatuaż i jest zarejestrowany w naszej bazie⚓❤️⭐? Każdy z Was jest #dobrymwzorem i dowodem na to, że posiadanie tatuażu nie wyklucza możliwości rejestracji w bazie i zostania Dawcą szpiku. 💪 Niestety, nie wszyscy o tym wiedzą, dlatego spróbujmy razem obalić ten mit!

WRZUĆCIE ZDJĘCIE swojego tatuażu z #DOBRYWZÓR i zachęćcie innych do rejestracji na www.dkms.pl/dobry-wzor - może ktoś z Waszych znajomych dowie się, że jednak może i... pomoże? 🙃. PS Na zdjęciu tatuaż Pawła upamiętniający ten wyjątkowy dzień - dzień, w którym pomógł swojemu
Śledź nasze konto na Instagramie Zobacz więcej

Pliki do pobrania