Pacjenci i ich bliscy

Działalność w zakresie wspierania Pacjentów hematoonkologicznych jest dla Fundacji DKMS bardzo ważnym celem. Dlatego w 2018 roku rozpoczęliśmy realizację Programu Rozwoju Polskiej Transplantologii i Wsparcia Pacjentów.

W ramach tej inicjatywy we współpracy z ekspertami z dziedziny hematoonkologii, dietetyki, psychoonkologii i rehabilitacji, a także organizacjami działającymi na rzecz Pacjentów i samymi Pacjentami, podejmujemy szereg aktywności, których celem jest edukacja i pomoc chorym na nowotwory krwi. Staramy się towarzyszyć Pacjentom w procesie leczenia, od momentu diagnozy, aż do całkowitego powrotu do zdrowia.

WIRTUALNE WARSZTATY EDUKACYJNE DLA PACJENTÓW

W 2019 roku wspólnie z Polską Koalicją Pacjentów Onkologicznych oraz Stowarzyszeniem Hematoonkologiczni pojawialiśmy się w różnych miastach w Polsce z naszymi warsztatami dla Pacjentów hematoonkologicznych.

W tym roku przygotowaliśmy dla Was cykl wirtualnych warsztatów, pierwsza seria filmów dotyczy tematów związanych z panującą na świecie pandemią. Staramy się poprzez naszych ekspertów odpowiedzieć na pytania: jak radzić sobie w czasie tak trudnym i w jaki sposób zmieniła się organizacja pracy placówek leczących pacjentów hematologicznych. Zapraszamy do oglądania!

POTRZEBUJESZ WSPARCIA LUB CHCESZ POZNAĆ DOŚWIADCZENIA INNYCH?

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY i ZNAJDŹ POTRZEBNE INFORMACJE

Pobierz materiały edukacyjne i uporządkuj wiedzę

 

ŻYWIENIE W HEMATOONKOLOGII-OGÓLNE ZASADY ODŻYWIANIA OSÓB Z CHOROBAMI UKŁADU KRWIOTWÓRCZEGO

ŻYWIENIE W HEMATOONKOLOGII-OGÓLNE ZASADY ODŻYWIANIA OSÓB Z CHOROBAMI UKŁADU KRWIOTWÓRCZEGO