Inne możliwości pomocy

Ty też możesz pomóc!

Zarówno osoby prywatne, grupy, jak i członkowie rodzin Pacjentów mogą pomóc w rejestracji nowych potencjalnych Dawców. Przekonaj się, ilu potencjalnych Dawców i darczyńców możesz pozyskać. Wierzymy w Ciebie i innych zaangażowanych. DKMS towarzyszy Wam i pomaga we wszystkich działaniach.

Zorganizuj Dzień Dawcy

Potrzebujemy Twojego wsparcia, aby zwiększyć szanse przeżycia Pacjentów na całym świecie. Pomóż nam przekonać inne osoby do rejestracji w bazie DKMS.

Zostań Wolontariuszem

Dzięki naszym Wolontariuszom coraz więcej osób potrzebujących przeszczepienia znajduje Dawców. Dołącz do nas!

 

Niezwłocznie prześlemy Ci wskazówki, dzięki którym krok po kroku wspólnie zaplanujemy i przeprowadzimy z Tobą Dni Dawcy. Przez cały czas trwania akcji DKMS towarzyszy organizatorom we wszystkich działaniach. Dajemy wsparcie w zakresie promocji akcji poprzez reklamę internetową i materiały drukowane. Zależy nam na tym, aby jak najlepiej wypromować organizowaną przez Ciebie akcję.

Dołącz do nas i pomóż zarejestrować kolejnych potencjalnych Dawców! Wyślij nam wiadomość e-mail ze swoimi danymi i opisz swoje plany, pomysły. My odpowiemy i omówimy kolejne działania.

Wyślij e-mail

Firmy, szkoły i inne organizacje też mogą pomóc

Istnieje wiele sposobów, w jaki firma lub organizacja może pomóc. Zorganizuj akcję rejestracji, akcję chartytatywną lub zachęć swojego pracodawcę do przekazania darowizny na rzecz rejestracji potencjalnych Dawców komórek macierzystych. Sprawdź co jeszcze możesz zrobić.

Firmy

Zaangażowanie firm w działania Fundacji DKMS przynosi nieocenione rezultaty w walce z nowotworami krwi. Zobacz jak Twoja firma może pomóc!

Szkoły i organizacje

Razem możemy osiągnąć jeszcze więcej. Zobacz projekty, które prowadzimy w szkołach i dołącz do nas.

Lekarze z powołaniem

Jeśli jesteś lekarzem i chcesz zaangażować się w nasze działania, to możesz pomóc na wiele różnych sposobów.

Umieść materiały informacyjne w swoim gabinecie.

Masz swój gabinet? Zamów materiały informacyjne i umieść je w swoim gabinecie. W ten sposób Twoi Pacjenci dowiedzą się, że też mogą pomóc. Materiały są bezpłatne.

Bądź naszym ambasadorem

Powiedz o idei dawstwa szpiku i komórek macierzystych swoim Pacjentom. Twoja rekomendacja może zdziałać wiele.

Pomóż podczas Dni Dawcy

Sprawdź czy w Twojej okolicy w najbliższym czasie organizowane są Dni Dawcy Szpiku, dołącz do akcji i pomóż rejestrować kolejnych potencjalnych Dawców komórek macierzystych

Wesprzyj nas

Namów swoją rodzinę i przyjaciół do zostania Dawcami komórek macierzystych. Udostępniaj bieżące wydarzenia i aktualności DKMS na portalach społecznościowych - to pomoże ratować życie.

Pomóż nam

Walczymy z nowotworami krwi.
Z Twoją pomocą byłoby nam dużo łatwiej! Pokaż swoje wsparcie.

Kampania społeczna "Zostań dawcą" - Julka Krzemieniecka

Motywuj innych, podziel się naszym filmem z innymi

Zobacz jak możesz się zarejestrować jako potencjalny Dawca.

ZAREJESTRUJ SIĘ JAKO POTENCJALNY DAWCA SZPIKU!

Powiedz innym na czym polega oddawanie komórek macierzystych.

Dowiedz się więcej o pobraniu komórek macierzystych.

POBRANIE KOMÓREK MACIERZYSTYCH